AKO LETNÁ AMBROZIÁDA PREBIEHA

Prvý deň kurzu sú účastníci rozdelení do tried po maximálne 15 deťoch podobného veku. Každá trieda má potom svoj rozvrh, podľa ktorého po celý týždeň pracuje v jednotlivých predmetoch s rôznymi lektormi (natáčanie filmu, príprava divadelnej inscenácie, naspievanie CD, príprava tanečnej choreografie, nadabovanie filmu atď.). Posledný deň kurzu prebehne verejná prezentácia ukážok práce pre rodičov a priateľov účastníkov.

ODBORY NA LETNEJ AMBROZIÁDE

Účastníci si vyskúšajú všetky odbory. V elektronickej prihláške môžete potom vybrať, ktorý odbor Vás zaujíma najviac.

1) Herectvo (súčasťou je výuky divadelného, ​​filmového a dabingového herectva)

2) Film (súčasťou je výuka filmového a televízneho herectva, scenáristiky, práca s kamerou a strihom)

3) Muzikál (súčasťou je výuka spevu, herectva a tanca)

4) Tanec (súčasťou je výuka tanečných štýlov ako sú Street dance a Hip Hop, ďalej výrazového tanca a natáčanie tanečného videoklipu)

5) Médiá (súčasťou je výuka práce s mikrofónom, práca moderátora v rádiu, televízii a pri uvádzaní živej akcie)

 

Skvelí lektori a INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP

Kvalita našich akcií stojí na špičkových profesionáloch, ktorých sa nám podarilo získať do lektorského zboru. Medzi nimi nájdete známe osobnosti, pedagógov stredných a vysokých hereckých škôl, profesionálnych rozhlasových a televíznych moderátorov, tanečníkov, režisérov, hercov z divadiel a muzikálov.

CERTIFIKÁT Z AMBROZIÁDY JE ODPORÚČANIE DO SVETA PROFESIONÁLOV

Všetci účastníci Letnej Ambroziády dostanú certifikát o úspešnom absolvovaní vzdelávacieho kurzu (môže sa hodiť pri prijímacie konanie na stredné a vysoké školy).

TECHNICKÉ VYBAVENIE

Účastníci budú pracovať v divadelnej sále, tanečnej sále, v dabingovom štúdiu a niekoľkých skúšobniach. Pri výuke filmu sa stretnú s profesionálnou filmovou technikou, zvukovou a svetelnou technikou.

VOĽNÝ ČAS

Nie sme síce tradičným detským táborom, ale aj na Letnej Ambroziáde sa nájde čas na tradičné letné aktivity ako sú kúpanie, grilovanie, hry, súťaže a veľa zábavných večerných programov (diskotéka, X-factor, Partička, StarDance atď.)

ORGANIZAČNÉ ZABEZPEČENIE, ubytovanie, strava

Na Letnej Ambroziáde sú okrem odborných lektorov aj vedúci tried, ktorí preberajú za maloletých účastníkov plnú zodpovednosť 24 hodín denne a starajú sa o nich aj mimo výuku. Ubytovanie je zabezpečené priamo v priestoroch školy, kde jednotlivé turnusy Letnej Ambroziády prebiehajú. Účastníci spia vo vlastných spacákoch v upravených školských triedach. Strava formou plnej penzie je zaistená taktiež priamo v budove či tesne priľahlých priestoroch. Samozrejmosťou je celodenný pitný režim.

KDE A KDY PREBEHNE LETNÁ AMBROZIÁDA

Letná Ambroziáda prebehne v niekoľkých mestách Českej republiky a v Bratislave. Na Základnej škole Cádrova od 26.7. do 1.8.2020. Pre naše potreby tu vznikne provizórna divadelná sála, pracovať budeme aj v niekoľkých skúšobniach a v dabingovom štúdiu. Budova má aj svoj vnútorný a  vonkajší dvorček určený pre relaxáciu účastníkov. Čaká nás aj grilovanie. Mapa a popis cesty TU.

ZAČIATOK A KONIEC LETNEJ AMBROZIÁDY - DOPRAVA

Doprava na turnus je individuálna. Nástup je vždy v prvý deň turnusu medzi 10,00 a 10,30 (účastníci, ktorí preukážu vzdialenosť bydliska nad 150 km od miesta konania môžu po dohovore nastúpiť už o deň skôr večer). Záverečná verejná produkcia projektov Letnej Ambroziády, na ktorú sú pozvaní všetci rodičia, priatelia a ďalší hostia, sa bude konať posledný deň pobytu od 10.00 do cca 15.00.

KOĽKO STOJÍ LETNÁ AMBROZIÁDA?

Účastnícky poplatok za týždenný turnus je stanovený na 159 €.

AKO SA PRIHLÁSIŤ NA LETNÚ AMBROZIÁDU?

Výhradne pomocou elektronickej prihlášky, ktorá je k dispozícii TU. Behom niekoľkých minút po odoslaní prihlášky vám na email, ktorý uvediete v prihláške, príde potvrdenie o prijatí. Platbu uskotočnite do siedmich dní od doručenia potvrdenia. Platbu uhraďte na účet: 2200779716 IBAN: CZ3920100000002200779716 BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXXVariabilný symbol obdržíte v potvrdzovacom emailu po odoslaní prihlášky.

Film Ambrozia

Tešíme sa na Vás!