O nás

Pár viet o nás, alebo čo sme zač ...

Umelecká agentúra Ambrozia vznikla v roku 2003 pôvodne v ČR a teraz rozširujeme naše kurzy aj na Slovensko. Ambrozia ponúka mladým ľudom v Hradci Králové výuku divadelného, ​​filmového a muzikálového herectva, tanca a moderovania.

Okrem pravidelnej celoročnej výuky v Hradci Králové, organizujeme aj týždenné letné prázdninové kurzy, na ktorých sa zúčastňujú mladí ľudia z celej ČR a tiež SR. Tieto kurzy prebiehajú v niekoľkých mestách Českej republiky (Praha, Brno, Hradec Králové, Plzeň, Jihlava) a Slovenskej republiky (Bratislava).

Počas jarných prázdnin organizujeme pobyty v Alpách a v lete jazdíme aj do Chorvátska k moru. Ponúkame zmysluplné trávenie voľného času - umelecké vzdelanie i odpočinok - pre všetky deti aj mládež od 8 do 18 rokov. Ročne naše kurzy absolvuje viac než 1500 detí.

Naši žiaci sa objavujú vo filmoch, seriáloch, reklamách, moderujú v rádiách a majú úspechy na divadelných festivaloch, recitačných, rétorických a moderátorských súťažiach. Ponúkame aj prípravu na prijímacej skúšky: na stredné a vysoké herecké školy a mnoho víkendových workshopov.

Ambroziáda nie je tábor, ale vzdelávací kurz. Organizačné ho zabezpečujú vysokoškolsky vzdelaní pedagógovia, zdravotníci a certifikovaní hlavní vedúci, po odbornej stránke tu pôsobí mnoho profesionálnych hercov, režisérov, filmárov, moderátorov, spevákov a tanečníkov.